درباره ما
امکان ارسال به تمامی نقاط کشور

راه حلی امروزی‌تر برای خرید

فروشگاه دیتا کامپیوتر از سال 1380 با این نام کار خود را در بازار بزرگ طالقانی آغاز کرد . بازار بزرگ طالقانی از قدیمی ترین و معتبر ترین مجتمع های تجاری در زمینه IT در اصفهان است که در حال حاضر فروشگاه دیتا کامپیوتر (دیتاهمراه) در واحدهای 34 و 35 این مجتمع در حدود دو دهه مشغول خدمت رسانی به مشتریان عزیز است .

فروشگاه دیتا کامپیوتر با سابقه طولانی از همان ابتدای فعالیت خود عضو رسمی اتحادیه یارانه اصفهان شد و بعد از چند سال فعالیت در زمینه قطعات و سیستمهای کامپیوتری در همان سالهای اولیه  به صورت تخصصی شروع به فعالیت در زمینه نوت بوک و لوازم جانبی و قطعات مربوط به آن کرد .

این فروشگاه سالها نماینده رسمی شرکتهای معتبری چون الماس  و سازگار ارقام بوده و همواره به صورت یک فروشگاه پیشرو و high tech مطرح بود . ما اولین فروشگاه در اصفهان بودیم که به صورت رسمی و با گارانتی سازگار ارقام لپ تاپ های صنعتی Lenovo را در سری های صنعتی X وT لنووی ThinkPad ارائه کردیم و با استقبال خوب از طرف مشتریان حرفه ای مواجه شدیم و از همان سالها همیشه سعی کردیم که محصولات حرفه ای و با کیفیت از برندها و مارکهای معتبر فراهم آوریم .

از طریق دیتا همراه بر آن هستیم که خدمات بهتر و گسترده تری به مشتریان سراسر ایران ارائه دهیم  .