قوانین
امکان ارسال به تمامی نقاط کشور

شرایط خرید ، مرجوعی و گارانتی

 

مشتریان عزیز می توانند به دو صورت : 1- حضوری در فروشگاه و 2- اینترنتی از طریق سایت ، خرید و سفارش خود را انجام دهند و مبلغ آن را از طریق درگاه بانکی پرداخت کنند . تمامی لپ تاپ ها و محصولات استوک توسط کارشناس فروشگاه تست شده و در هنگام خرید حضوری سلامت فیزیکی کالا و تست های اولیه در حضور مشتری انجام می شود ولی جهت تست بیشتر و تضمین سلامت کالا مدت یک هفته به مشتریان حضوری مهلت تست داده می شود .
در مورد مشتریانی که از سایت خریداری می کنند از طریق رسانه های اجتماعی فیلم تست اولیه برای مشتریان به اشتراک گذاشته می شود و پس از تأیید مشتری کالا ارسال می شود و تمامی موارد و شرایط مهلت تست مانند مشتریان حضوری است ولی زمان مهلت تست برای مشتریانی که خرید اینترنتی دارند 10 روز می باشد .
منظور از تست اولیه سلامت فیزیکی کالا – روشن شدن لپ تاپ – سلامت هارد توسط نرم افزار- تست و سلامت پورت ها و درایو نوری و کیبورد و سلامت شارژر می باشد . بدیهی است که در مهلت تست یک هفته ای مواردی که در تست اولیه تحویل مشتری شده شامل نمی شود و به هیچ وجه پذیرفته نیست و مواردی چون هنگ کردن ، خرابی باطری و مواردی به جز موارد تست اولیه پذیرفته است . تمامی لپ تاپ ها و قطعات دارای برچسب گارانتی می باشند که در صورت مخدوش شدن و یا باز شدن درب لپ تاپ یا قطعات فروشگاه هیچ مسئولیتی قبول نمی کند و دیگر شامل مهلت تست و خدمات نیست و مسئولیت خرابی و مشکلات دستگاه یا قطعات بعهده خود مشتری می باشد .
در مورد کالاهای نو و آکبند ، خدمات و گارانتی به عهده خود شرکت گارانتی کننده و مطابق با قوانین و خدمات آن شرکت اعمال می شود .

نحوه تحویل کالا و پرداخت وجه سفارش

پرداخت وجه فقط به صورت آنلاین و از طریق درگاه های پرداخت فعال در سایت (کلیه کارتهای عضو شتاب پذیرفته می شوند) انجام می گیرد.
مکان تحویل کالا آدرسی است که مشتری در حین ثبت سفارش در وب سایت شرکت درج می نمایید و سایت دیتاهمراه آدرس درج شده شما جهت تحویل را بر روی مرسوله های پستی درج خواهد نمود و تغییر آدرس پس از تحویل محموله به پست به هیچ وجه قابل تغییر نیست.
سفارشات شهرستان ها به وسیله پست پیشتاز و یا ویژه بسته به درخواست مشتری ارسال خواهد شد.

مدت زمان تحویل کالا برای مراکز استانها میانگین کمتر از 72 ساعت از زمان ثبت سفارش می باشد.مدت زمان تحویل کالا برای شهرستانها میانگین کمتر از 120 ساعت از زمان ثبت سفارش می باشد.با توجه به ارسال سفارشات از طریق سرویس پست، امکان تاخیرات جزئی ناشی از تاخیر در عملکرد شرکت پست وجود دارد که این از عهده تعهدات فروشگاه اینترنتی دیتاهمراه خارج است .

روند بازگرداندان کالا و بازپرداخت وجه

به منظور اطمینان خریداران از خرید و کیفیت مطلوب کالاهای ارائه شده در فروشگاه اینترنتی دیتاهمراه برای کلیه سفارشات مدت مشخص فرصت تست را از زمان تحویل کالا در نظر گرفته شده است(در ابتدای قوانین). چنانچه در این بازه زمانی هر گونه اشکال و یا نقص فنی در کالا توسط خریدار مشاهده شود برای ثبت درخواست بازگرداندن کالا مصرف کننده می بایست درخواست خود را طی مدت زمان تعیین شده (۴۸ ساعت پس از دریافت کالا و حداکثر ۷روز پس از ثبت درخواست خرید) در قسمت ارتباط با ما – فرم استرداد کالا ثبت نماید در غیر این صورت فروشگاه دیتاهمراه هیچگونه مسئولیتی را درقبال بازپس گیری غیر از کالاهایی که گارانتی دارند را عهده دار نمی باشد.

در صورتی که انصراف مشتری از خرید، پیش از ارسال کالا باشد باید هر چه سریع‏‌تر انصراف خود را به واحد پیگیری سفارشات دیتاهمراه اطلاع دهد. در این حالت امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود دارد.

در صورتی که پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، در صورتی امکان برگرداندن و انتخاب و جایگزین کردن کالای دیگری به جای آن وجود دارد که کالا در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد و از آن استفاده نشده باشد. همچنین هزینه ارسال، بر عهده مشتری خواهد بود. در صورتی که اطلاعاتی در مورد کارکرد وسیله سفارش شده ندارید قبل از خرید با تماس با فروشگاه از عملکرد دقیق آن اطلاع پیدا کنید.

فروشگاه اینترنتی دیتاهمراه بهترین شرایط را برای خرید و اطلاعات دقیق در مورد هر یک از کالاها را فراهم نموده است (در بالا توضیح داده شده است) لطفا در هنگام خرید از عملکرد دقیق کالاها و طرز کاربرد صحیح آن اطلاع پیدا کنید زیرا بازگرداندن کالا تنها در صورت خرابی کالا و جایگزین کردن همان کالا با کالای سالم صورت می گیرد.ابن بدین معنی است که کالاها برای تست مصرف کننده نمی باشد پس در صورت عدم اطلاع از نحوه عملکرد هر گونه کالا با دفتر سایت دیتاهمراه تماس بگیرید.